O nás

Olympijský klub Liptova, je občianske združenie s dlhoročnou tradíciou založené v roku 1992, Magdou Hollou, Dagmar Slafkovskou, Ivanom Bubelinym, venujeme sa propagácii myšlenok olympizmu na Liptove formou besied, vedomostných súťaží, športových podujatí, snažíme sa byť úspešnou organizáciou k čomu nám pomáhajú naši sponzori a dobrovoľníci.

Predseda olympijského klubu Liptova: PhDr.Roman Králik od 25.1.2010  do 25.1.2020

(na ďalšie 4 roky  bol potvrdení vo funkcii 1.3.2016)

počet členov 140

 

v zmysle stanov môže mať VV OKL 3 podpredsedov OKL na VV OKL 3.5.2016 boli zvolení na 4 roky: 

za Ružomberok:                 Marián Bystričan

za  Liptovský Mikuláš: Mgr. Marcela Pavkovčeková

za Liptovský Hrádok:   Mgr. Tibor Pelach

Doterajší predsedovia:

Ing. Rudolf Kmeť : 1992- 1998

Mgr.Milan Mertoš : 1998-2004

Mgr.Jerguš Bača : 2004 - 2008

PaedDr.Milan Fronko :2008 - do 25.1.2010

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.