Atletický oddiel 
 Centrum voľného času  L.Mikuláš 
"šírime myšlienky olympizmu medzi deťmi a mládežou"

https://www.cvclm.sk/atleticky-oddiel-cvclm/

tréneri: PhDr.Roman Králik (reprezentant Slovenska v atletike na 100 a 200 metrov, diplomovaný tréner atletiky FTVŠ-UK Bratislava)  

Mgr.Tibor Pelach (reprezentant Slovenska v atletike - trojskok, diplomovaný tréner atletiky FTVŠ-UK Bretislava)

kontakt    0911641241
mail:cvclm@cvclm.sk
 
 

 

umiestnenie atlétov CVČ do 8. miesta na majstrovstvách Slovenska 2021

2.miesto Paula Perončíková MSR st.žiačok 22-23.5. Martin sedemboj - 3556 bodov
2.miesto Matúš Grieš MSR juniorov 3-4.7. Trnava trojskok - 13,19 m.
4.miesto Matúš Grieš MSR juniorov 3-4.7. Trnava výška -185 cm
4.miesto Tomáš Revaj MSR juniorov 3-4.7. Trnava 400 metrov  prek. - 58,71 
4.miesto  Zuzana Letošová MSR dorastu 19-20.6. Košice 400 metrov prek - 69,37
4.miesto Sabína Kubíková MSR žiačok 18-19.9. Trnava hod kladivom
4.miesto Matúš Grieš MSR  23 rokov 18-19.9. Trnava trojskok
5.miesto Ela Hvorková MSR ml.žiačok 20.11. Čunovo cezpoľný beh 1,5km
6.miesto Michal Kopček MSR dorastu 19-20.6. Košice 400 metrov prek.- 63,97
7.miesto Michal Kopček MSR dorastu 19-20.6. Košice 110  metrov prek - 17,49
7.miesto Tomáš Revaj MSR juniorov 3-4.7. Trnava 110 metrov prek. - 16,23
7.miesto Tomáš Revaj MSR 23 rokov 18-19.9. Trnava 400 metrov prekážok
7.miesto Rebeka Kmeč MSR žiačok 18-19.9. Trnava hod kladivom
7.miesto Matúš Grieš MSR 23 rokov 18-19.9. Trnava skok do výšky
7.miesto Michal Bruňo MSR dorastu 19-20.6. Košice vrh guľou 5kg-11,68
8.miesto Tereza Iris Tarabová MSR žiačok 18-19.9. Trnava 1500 metrov prekážok
!!!!!!!   Vo výprave na  MSR 18-19.9. v Trnave chýbali potencionálni medailisti  Perončíková /100 preky 1.miesto v tabuľkách SR/a Kopček /100 preky 1.miesto v tabuľkách SR/ ktorí reprezentovali Slovensko na školských svetových hrách ISF v Belehrade.

SVETOVÉ ŠKOLSKÉ HRY V SRBSKU V BELEHRADE 

100 m prek.: 3. Michal Kopček 15,54

4 x 100 m: 3. Slovensko (Michal Kopček, Adam Lelkes, Róbert Pecko, András Takács) 52,08

100 m prek. 3. Paula Perončíková 15,28

diaľka: 3. Paula Perončíková 529

4 x 100 m: 1. Slovensko (Michaela Mišková, Paula Perončíková, Kamila Mlichová, Ema Bendová) 51,06

Úspechy bývalých atlétov CVČ reprezentujúci iné kluby

I.MIESTO: PERRYOVÁ VICTORIA

umiestnenie atlétov CVČ L.Mikuláš na majstrovstvách Slovenska 2020

23.miesto CVČLM -bodovanie-MSR-2020-celkove-poradie klubov na Slovensku

umiestnenie Priezvisko Meno Názov súťaže dátum výkon

2

Grieš

Matúš

MSR do 23 rokov

6.9.

skok do výšky 180cm

2

Perončíková

Paula

MSR st. žiačok

19.9.

100 metrov prekážok  15,00 s

2

Grieš

Matúš

MSR juniorov

20.9.

trojskok   13,38 m

3

Grieš

Matúš

halové MSR juniorov

7.3.

skok do výšky - 184 

3

Grieš

Matúš

halové MSR juniorov

7.3.

trojskok - 13,03 

3

Perončíková

Paula

halové MSR st.žiačok

8.3.

60 metrov prekážok - 9,36

3

Perončíková

Paula

MSR st.žiačok

20.9.

300 metrov prekážok  47,22 s.

4

Revaj 

Tomáš

MSR juniorov

20.9.

110 metrov prekážok 16,06 sekund.

4

Grieš

Matúš

MSR juniorov

20.9.

v skoku do výšky  190 cm.

4

Krotáková

Petra

halové MSR dorast

1.3. 

beh 60 metrov - 8,14

4

Hynková

Vesna

halové MSR dorast

1.3.

vrh guľou -  13,41

4

Králiková

Romana

MSR do 23 rokov

6.9.

skok do výšky 150 cm

4

Grieš

Matúš

MSR do 23 rokov

6.9.

trojskok  12,87m

5

Revaj

Tomáš

MSR dorastencov

6.9.

hod oštepom 40,45m

5

Krotáková

Petra

MSR juniorov

19.9.

100 metrov  12,95

5

Revaj

  Tomáš

MSR juniorov

20.9.

 400 metrov prekážok  58,44 s

5

Letošová

Zuzana

MSR juniorov

20.9.

400 metrov prekážok  74,20 s

5

Perončíková

Paula

MSR dorastencov

5.9.

100 metrov prekážok 15,41s

6

Revaj 

Tomáš

MSR dorastencov

6.9.

400 metrov prekážok 59,43s

6

Bruňo

Michal

MSR st.žiakov

20.9.

v hode diskom  39,53 metrov.

6

Revaj

Tomáš

MSR dorastencov

5.9.

110 metrov prekážok -16,34

6

Grieš

Matúš

MSR do 23 rokov

5.9.

skok do diaľky  582cm

6

Noris

Tomáš

halové MSR juniorov

7.3.

skok do diaľky - 574

6

Bruňo

Michal

haové MSR st. žiakov

8.3.

vrh guľou 4kg-11,87

7

Noris

Tomáš

MSR do 23 rokov

6.9.

skok do diaľky a 400 prekážok -62,88s

7

Revaj

Tomáš

halové MSR juniorov

7.3.

60 metrov prekážok (99cm) - 9,20

7

Mores

Michal

MSR dorastencov

6.9.

400 metrov prekážok 60,43s

7

Grieš

Matúš

MSR mužov

29.8.

trojskok 12,60

7

Krotáková

Petra

MSR juniorov

 

200 metrov 26,95 s.

7

Mores

Michal

MSR juniorov

20.9.

400 metrov prekážok 59,06 s,.

7

Grieš

Matúš

MSR juniorov

19.9.

v skoku do diaľky  605 cm.

7

Bruňo

Michal

MSR st. žiakov

20.9.

vo vrhu guľou (4kg)  11,64 metrov.

8

Krotáková

Petra

halové MSR dorast

1.3. 

beh 200 metrov - 27,64

8

Mores

Michal

MSR dorastencov

5.9.

2000 metrov prekážok 7:26,97

8

Letošová

Zuzana

halové MSR dorast

1.3. 

beh 800 metrov - 2:44,23

8

Révaj

Tomáš

halové MSR dorast

1.3. 

beh 60 metrov prekážok - 9,12

8

Noris

Tomáš

halové MSR juniorov

7.3.

800 metrov - 2:17,08

8

Revaj

Tomáš

MSR juniorov

20.9.

v hode oštepom (800gramov)  38,30 m.

 

Majstrovstvá Slovenska v atletike 2019 sumár výsledkov:

(7 zlatých-7 strieborých-7 bronzových medailí)

časopis Slovenského atletického zvazu -článok o atletike CVČ L.Mikuláš

https://myliptov.sme.sk/c/22232202/vynimocna-sezona-atletov-z-centra-volneho-casu-v-liptovskom-mikulasi.html#storm_gallery_140829

1

Viktoria 

Essesijan

hod kladivom 3kg

43,05 m.

7.7.   MSR dorast Košice

1

Lubelec

Ladislav

110 metrov prekážok

14,36 s.

6.7.   MSR dorast Košice

1

Krotáková

Petra

300 metrov

42,60

22.9. MSR žiactvo Košice

1

Hynková

Vesna

hod diskom

29,71

22.9. MSR žiactvo Košice

1

Lubelec

Ladislav

60 metrov prekážok

8,22 s.

24.2.  halové MSR dorast Bratislava

1

Lubelec

Ladislav

60 metrov

7,14

18.6 školské MSR Košice

1

Krotáková

Petra

60 metrov

7,99

2.3. halové MSR st. žiačky Bratislava

2

Grieš

Matúš

trojskok

12,60 m.

7.7.   MSR dorast Košice

2

Grieš

Matúš

trojskok

12,34 m.

24.2. halové MSR dorast Bratislava

2

Hynková

Vesna

vrh guľou

12,26 m.

2.3. halové MSR st. žiačky Bratislava

2

Grieš

Matúš

skok do výšky

178 cm

9.5. školské MSR Trnava

2

Krotáková

Petra

60 metrov

7,99

22.9. MSR žiactvo Košice

2

Hynková

Vesna

vrh guľou 3kg

12,97 m

22.9. MSR žiactvo Košice

2

Perončíková

Paula

300 metrov prekážok

47,89

22.9. MSR žiactvo Košice

3

Krotáková

Petra

150 metrov

19,66 

2.3. halové MSR st. žiačky Bratislava

3

Králiková

Romana

skok do výšky

150cm

9.5. školské MSR Trnava

3

Krotáková

Petra

60 metrov

8,01

18.6 školské MSR Košice

3

Krotáková

Petra

300 metrov

43,08

18.6 školské MSR Košice

3

Perončíková

Paula

5 boj

2828 bodov

15.9. MSR ml. žiačok Trenčín

3

Krotáková

Petra

150 metrov

19,68

22.9. MSR žiactvo Košice

3

Perončíková

Paula

100 metrov prekážok

15,49

22.9. MSR žiactvo Košice

4

Grieš

Matúš

skok do výšky

175 cm.

24.2. halové MSR dorast Bratislava

4

Perončíková

Paula

päťboj

2646 bodov

23.2. halové MSR ml. žiačky Bratislava

5

Hynková

Vesna

vrh guľou

12,27 m.

24.2. halové MSR dorasteniek Bratislava

5

Revaj,Mores,Lubelec,Grieš

4x100 metrov

47,06

6.7.   MSR dorast Košice

5

Revaj

Tomáš

110 metrov prekážok

16,51 s.

6.7.   MSR dorast Košice

5

Revaj

Tomáš

hod oštepom 700g

40,20

6.7. MSR dorast Košice

5

Perončíková 

Paula

60 metrov prekážok

9,79 s.

2.3. halové MSR st. žiačky Bratislava

5

Králiková

Romana

100 metrov prekážok

16,40 s.

9.5. školské MSR Trnava

5

Perončíková

Paula

skok do diaľky

516cm

18.6 školské MSR Košice

5

Králiková

Romana

100 metrov prekážk

16,50

29.6. MSR do 23 rokov Trnava

6

Krotáková

Petra

60 metrov

8,15

24.2. halové MSR dorasteniek Bratislava

6

Mores

Michal

400 metrov pekážok

61,22 s.

7.7.   MSR dorast Košice

6

Králiková

Romana

60 metrov prekážok

9,49 s.

3.3. halové MSR junioriek Bratislava

6

Grieš,Lubelec,Revaj,Mores,Žitňák,Bruňo,Kojš,Kopček

79bodov

5.10. MSR družstiev dorastu Dubnica

7 Králiková Romana 100 metrov prekážok 16,61 s. 21.6. MSR junioriek Bratislava
7 Grieš Matúš skok do výšky 175cm 6.7. MSR dorast Košice
7 Viktória  Yssesijan vrh guľou 3kg. 11,31 m. 6.7. MSR dorast Košice
7 Bruňo Michal vrh guľou 4kg        disk 1kg 11,01  37,02 MSR st.žiakov 21-22.9.Košice
8 Revaj Tomáš 400 metrov pekážok 62,03 s. 7.7.   MSR dorast Košice


umiestnenie na majstrovstvách Slovenska 2018

1

Bruňo

Michal

MSR ml. žiakov Michalovce

30.06.

guľa 10,20

1

Krotáková

Petra

MSR st. žiakov Trnava

15-.16.9.

60 metrov  7,84

1

Pavelicová

Adriana

MSR st. žiakov Trnava

15-.16.9.

1500 m. prek.

1

Lubelec 

Ladislav

MSR st. žiakov Trnava

15-.16.9.

100.m prek 14,11

2

Bruňo

Michal

halové MSR Bratislava ml.žiaci

24.02.

guľa 962cm

2

Haviarová

Zuzana

školské MSR str. škôl N.Zámky

19.6.

oštep 32,84cm

3

Matúš 

Grieš

MSR dorastu B.Bystrica

24.06.

3 skok 11,80

3

Perončíková

Paula

MSR ml. žiakov Michalovce

30.06.

60m prek. 10,00

3

Frič

Adrián

MSR ml. žiakov Michalovce

30.06.

1500 metrov

3

Krotáková

Petra

MSR st. žiakov Trnava

15-.16.9.

150 metrov 19,47

3

Pavelicová

Adriana

MSR st. žiačky cezp. beh Dudince

17.11.

1500 metrov 6:01

4

Lubelec 

Ladislav

halové MSR Bratislava st.žiaci/ky

03.03.

výška 160cm

4

Hynková

Vesna

MSR st. žiakov Trnava

15-.16.9.

guľa

4

Bruňová 

Lenka

M-SR junioriek Dubnica

1.7.

oštep 600g 34,12

5

Lubelec 

Ladislav

halové MSR Bratislava st.žiaci/ky

03.03.

60 m prek  9,01

5

Králiková

Romana

MSR do 23 rokov Bratislava

22.9.

100 prek. 16,25

5

Králiková

Romana

školské MSR stred. škôl N.Zámky

19.6.

výška 159cm

5

Matúš 

Grieš

MSR dorastu B.Bystrica

25.06.

výška 175cm

5

Hynková

Vesna

MSR st. žiakov Trnava

15-.16.9.

disk

5

Viktoria 

Perryová

MSR st. žiakov Trnava

15-.16.9.

guľa

5

družstvo st.žiakov 

 

MSR druž. st. žiakov Košice

13.10.

94 bodov

6

Králiková 

Romana

MSR dospelých B.bystrica

7.7.

100 prek. 15,48

6

Viktória 

Perreyro

halové MSR Bratislava st.žiaci/ky

03.03.

guľa 10,61

6

Lubelec 

Ladislav

MSR st. žiakov Trnava

15-.16.9.

300m.prek 42,92

6

Hynková

Vesna

MSR st. žiakov Trnava

15-.16.9.

oštep

6

Viktoria 

Perryová

MSR st. žiakov Trnava

15-.16.9.

kladivo

6

Perončíková

Paula

MSR st. žiakov Trnava

15-.16.9.

300m.prek  48,90

6

Lubelec, Revaj, Mores, Mikuláš

MSR st. žiakov Trnava

15-.16.9.

4x60  31,04

6

družstvo st.žiačok

MSR družstiev Košice

13.10.2018

86 bodov

7

Perončíková

Paula

halové MSR Bratislava ml.žiaci

24.02.

diaľka 439cm

7

Krotáková

Petra

halové MSR Bratislava st.žiaci/ky

03.03.

60 metrov 8,23

7

Lubelec 

Ladislav

MSR st. žiakov Trnava

15-.16.9.

výška

7

Perončíková

Paula

MSR st. žiakov Trnava

15-.16.9.

100.m prek  15,71

7

Krajčová, Krotáková,

Hynková, Perončíková

MSR st. žiakov Trnava

15-.16.9.

4x60 32,57

7

Perončíková

Paula

MSR ml. žiačky 5.boj Trenčín

23.09.

2558

8

Mores

Michal

MSR st. žiakov Trnava

15-.16.9.

300m.prek 43,44

8

Mores

Michal

MSR st. žiakov Trnava

15-.16.9.

1500m.prek 5:26,34

8

Revaj

Tomáš

MSR st. žiakov Trnava

15-.16.9.

oštep 34,81m

 

2017

SÚŤAŽ DRUŽTIEV stredoslovenský atletický zväz poradie po IV.kole   

družstvo DORASTENIEK .......   2.miesto     - postup na majstrovstvá Slovenska v zložení  Králikova -Bruňová- Androvičová -Haviarová - Beťková -Valaštiaková- Klocková -Marková- Pavelicová- Issacová -Frianová - Hollá

družstvo MLADŠÍ ŽIACI............3.miesto      v zložení: Mikuláš, Bruňo,Frič,Hyžinský,Mišík,Stankoviansky  

        

družstvo MLADŠÍ ŽIAČKY ...... 4.miesto      

družstvo STARŠÍ ŽIACI.......... 5.miesto      

družstvo PRÍPRAVKA chlapci.....7.miesto    

družstvo STARŠIE ŽIAČKY ...... 9.miesto 

 

družstvo PRÍPRAVKA dievčatá....3.miesto      v zložení: Perončíková Paula,  Blaščíková Tamara,        Kmeč Rebeka, Kubáňová Anna K., Lakotová Lenka, Ursínyová Zuzana, Kubíková Sabína, Frličková Frederika,Belica Mia,Kmeč Emma,Kaclíková Katarína  

      

M-SR družstiev dorasteniek v Bratislave  4. miesto

2 zlaté medaile z majstrovstiev Slovenska:

Najrýchlejšou mladšou žiačkou na 60 metrov na Slovensku je Petra Krotáková z atletického krúžku Centra voľného času Liptovský Mikuláš. Potvrdila  to víťazstvom v Trenčíne na majstrovstvách Slovenska  mladších žiačok v behu na 60 metrov časom 8,17 sekundy. Zlato pre CVČ z Trenčín aj  priniesla  aj Vesna Hynková, ktorá s prehľadom dominovala v disciplíne vrh guľou.

Úspešnú atletickú sezónu von na dráhe pre Mikulášsku CVČ atletiku zavŕšili juniorky Romana Králiková, ktorá na juniorských majstrovstvách Slovenska v Bratislave skončila v behu na 100 metrov prekážok
na 3.mieste a Lenka Králiková 4.miestom v hode kladivom. 

Atletické striebro a bronz pre Centrum voľného času Liptovský Mikuláš.

Na halových majstrovstvách Slovenska v atletike  si výborné medailové umiestnenia priniesli mladí atléti Centra voľného času Liptovský Mikuláš.

V kategórii dorasteniek skončila Roman Králiková na 2.mieste v skoku do výšky a na 3.mieste v trojskoku a 7. miesto obsadila v behu na 60 metrov prekážok. Daniela Androvičová skončila na 4. mieste v trojskoku, štafeta 4x200 metrov v zložení Zuzana Haviarová, Sára Valaštiaková,Monika Beťková, Daniela Androvičová obsadili 11. miesto.V kategórii mladších žiakov a žiačok obsadili 5. miesto Peťa Krotáková v behu na 60 metrov a štafeta 4x200 metrov v zložení Michal Bruňo, Adrián Frič, Roman Hyžinský, Adam Mikuláš. Tesne fo finále nepostúpila  a 9. miesto v behu na 60 metrov prekážok obsadila Nina Krajčová.

 

 

..... sezóna 2016.....

 
V celkovom poradí atletických klubov na Slovensku čo sa týka umiestnení na všetkých majstrovstvách Slovenska CVČ LM skončil na 40 mieste z 83 bodujúcich klubov s počtom bodov 68.
 v Slovenských tabuľkách mladších žiakov za rok 2016:
1. miesto Ladislav Lubelec hod kriketovou loptičkou 66.68 metra
1. miesto Ladislav Lubelec 60 metrov prekážok 10,02 
3. miesto Ladislav Lubelec skok do výšky 150 cm
v Slovenských tabuľkách prípravka žiakov za rok 2016:
1. miesto Adrián Frič 1000 metrov 3:22,19 
2. miesto Adrián Frič   600 metrov 1:55,10 
 
 
   
  • 9 zlatých pre mladých atlétov z Centra voľného času Liptovský Mikuláš.

    Super výsledky dosiahli mladí atléti z Centra voľného času na majstrovstvách stredoslovenského atletického zväzu mladších žiakov, žiačok a prípraviek v Dubnici nad Váhom .

    Zlatú medailu si vybojovali : Lubelec Laco v behu na 60 metrov prekážok a v hode loptičkou. Vesna Hynkova v behu na 60 metrov prekážok a vo vrhu guľou. Adrian Frič v behu na 600 metrov. Adriana Pavelicová v behu na 1000 metrov. Petra Krotákova v behu na 60 metrov a v skoku do diaľky. Štafeta 4x60 metrov mladších žiakov v zložení  Žitňák, Mikuláš, Révaj, Móres.

     Strieborné medaile  získali Boris Pelach v skoku do výšky a Petra Krotáková v behu na 300 metrov.

     Bronz získali chlapci prípravkári v štafete 4x60 metrov v zložení Kopček, Frič, Bruňo, Uheľ
  •  
  •  
  • 17-18.9.2016 na  majstrovstvách Slovenska starších žiakov v Bratislave vo veľmi silnej a  početnej konkurencii skončila na 7. mieste v hode oštepom: Zuzana Haviarová , v behu na 300 metrov prekážok obsadili Ladislav Lubelec  8. miesto, Patrik Rázga 12  a Monika Beťková 15 miesto. Štafeta žiačokna 4x60 skončila na 11. Mieste v zložení:  Karolína Frianová,  Zuzana Haviarová, Vesna Hynková, Sára Valaštiaková. 

Atletické okienko:

Záverečným kolom sa cez víkend na atletickom štadióne v Dubnici N. Váhom skončila celoročná súťaž atletických družstiev   v ktorej sa počas celého roka 2016 výkonmi porovnávali aj mladí atléti z  Centra voľného času  Liptovský Mikuláš pod vedením Tibora Pelacha a Romana Králika.

 

V kategórii prípravka obsadili chlapci celkovo 5. miesto v zložení Mišík Viliam, Bruňo Michal, Stankoviansky Martin, Kopček Michal, Uhel Peter.

 

V kategórii mladšie žiačky obsadili dievčatá celkovo  5. miesto v zložení

Hynková Vesna, Krotáková Petra, Frianová Karolína, Krajčová Nina, Devečková Ema

Hatiarová Lucia, Jochovičová Alica, Prokopová Lucia, Vrbenská Soňa, Miertušová Nina

Kellová Dominika, Kogelová Ema

 

V kategórii mladší žiaci obsadili chlapci celkovo výborné  2. miesto v zložení

Rázga Patrik, Lubelec Ladislav, Revaj Tomáš,Móres Michal Ján,Mikuláš Adam,Pelach Boris

Perončík Martin, Frič Adrián

 

V kategórii staršie  žiačky obsadili dievčatá celkovo 5. miesto v zložení

Haviarová Zuzana, Hynková Vesna, Beťková Monika,Valaštiaková Sára, Sýkorová Sabína

Frianová Karolína, Bačová Tatiana, Hatiarová Lucia

 

V kategórii starší  žiaci obsadili chlapci celkovo 4. miesto v zložení

Rázga Patrik, Lubelec Ladislav, Revaj Tomáš,

 

V kategórii dorastenky obsadili dievčatá celkovo 4. miesto v zložení

Bruňová Lenka, Haviarová Zuzana, Androvičová Daniela, Králiková Romana, Valaštiaková Sára, Urbanovská Petra, Hrubjaková Veronika, Bačová Tatiana

 

V kategórii junioriek súťažilia:  Lenka Králiková

  • Majstrovstvá Slovenska mužov a žien v Banskej Bystrici: 7. miesto Romana Králiková 100 metrov prekážok 16,23

 
  • Majstrovstvá Slovenska junioriek v Nitre: Lenka Bruňová v hode oštepom 31,55 a Lenka Králiková v hode kladivom 30,35 skončili  v nových osobných  rekordoch na 5. a 9. mieste. 

 

  • Majstrovstvá Slovenska v atletike dorasteniek sa uskutočnili v Dubnici nad Váhom. V početne a kvalitne obsadených disciplínach,  atlétky z Centra voľného času Liptovský Mikuláš  nesklamali a v osobných rekordoch obsadili dve 4. miesta.    V hode oštepom jedno získala Lenka Bruňová výkonom 36,47 metra a Romana Králiková, ktorá bežala 100 metrov prekážok v čase 15,92. Výborne bežala aj Vanesa Faconová, ktorá v mimoriadne ťažkej disciplíne na 400 metrov prekážok skončila na 6. mieste časom

 

  •  Na majstrovstvách Slovenska v atletike mladších žiakov v Nových Zámkoch sa darilo atlétom z Centra voľného času Liptovský Mikuláš, ktorí priviezli dve medaile a 2 štvrté miesta.

Striebornú medailu si vybojoval vnuk známeho trénera mikulášskej  kulturistiky Ľ. Hečku talentovaný Ladislav Lubelec v hode kriketovou loptičkou výkonom 53,02 metra a v behu na 150 metrov skončil na 5. mieste, bronzovú medailu si vybehal na 600 metroch všestranný Patrik Rázga výkonom 1:44,67 a tesne za medailou na 4. mieste skončil  v behu na 60 metrov prekážok časom 10,42.
Výborné 4. miesto obsadila do budúcna perspektívna atlétka  Vesna Hynková vo vrhu guľou výkonom 8,50 metra. Medzi ďalšie sľubné umiestnenia mladých atlétov patrili 6. miesto Adriany Pavelicovej vo výbornom čase na 1000 metrov 3:22,05, 9. miesto  Tomáša Révaja na 60 metrov prekážok a 11. miesto Petry Krotákovej ktorá zo 64 štartujúcich skončila na 11 . mieste na 300 metrov časom 47, 40.

 

 

Majstrovstvá  stredoslovenského atletického zväzu sa uskutočnili v nedeľu 29.5.2016 na bansko-bystrickom tartanovom štadióne. Atléti Centra voľného času Liptovský Mikuláš získali 10 medailí.

Zlatú medailu vybojovala v kategórii starších žiačok  Zuzana Haviarová v hode oštepom výkonom 30,73 metrov a v tej istej disciplíne aj dorastenka Lenka Bruňová  výkonom  35,11 metrov  V skoku do výšky Romana Králiková 150 cm.  V behu na 400 metrov prekážok Vanesa Faconová v osobnom rekorde 1:09,65.

Strieborné medaile získali: starší žiak Tomáš Revaj na 300 metrov prekážok  53,74 a dorastenka Romana Králiková na 100 metrov prekážok 16,57.

Bronzové medaile: dorastenky Daniela Androvičová 400 metrov prekážok 1:18,54 a v trojskoku výkonom 9,64 metra a  Lenka Bruňová  vo vrhu guľou výkonom  10,07 metrov a Vanesa Faconová v behu na 100 metrov prekážok 16,93.

Štafeta 4x60 metrov starších žiačok v zložení :Bačová Tatiana, Beťková Monika, Hynková Vesna, Valaštiaková Sára skončila na 5. mieste

Reprezentačné atletické stretnutie dorastu sa prvíkrát v histórii dotované finančným príspevkom pre najlepších atlétov uskutočnilo v Košiciach.
Do výberu stredoslovenského atletického zväzu (SsAZ) sa dostali aj zástupcovia Mikulášskej   atletiky v behu na 400 metrov prekážok Vanesa Faconová, v hode oštepom Lenka Bruňová, v skoku do výšky Romana Králiková, . Konečné poradie (dorastenci+dorastenky) 1. miesto : stredoslovenský atletický zväz (SsAZ) 468 bodov, 2. miesto ZsAZ 369 bodov, 3. miesto VsAZ 322 bodov, 4.miesto AZ  Bratislava  125 bodov. 

Súťaž atletických družstiev mládeže pokračovala II.kolom na tartane v Banskej Bystrici. Družstvo Centra voľného času Liptovský Mikuláš cestovalo s početným 40 členným kádrom mladých atlétov a atlétok.  Výborne výkony podali  mladší žiaci, ktorí skončili tesne na 2. mieste, dorastenky na 3. mieste, mladšie žiačky skončili na 4. mieste. Z výkonov najlepších: 

Prípravka chlapci skok do diaľky -  1. miesto  Mišík Viliam  373 cm a hod kriketovou loptičkou 3. miesto 38,12 m. Štafeta 4x60 metrov 3. miesto v zložení Bruňo Michal, Kopček Michal, Mikita Matej, Stankoviansky Martin. Perončíková Paula  beh na 150 metrov 5. miesto 25,21 s.

Mladší žiaci: Lubelec Ladislav 1. miesto skok do výšky148 cm a vrh guľou 10,36 m.Rázga Patrik  2.miesto 150 metrov 21,35 a skok do výšky 135 cm.    Revaj Tomáš 5. miesto 60 metrov prekážok 11,54. Pelach Boris v skoku do diaľky 7. miesto 383 cm.  Perončík Martin 6. miesto 1000 metrov 3:43,56.  

V disiplíne  skok do diaľky  Karolína Frianová 1. miesto 409 cm a Vesna Hynková 3.  miesto 404 cm. V behu na 60 metrov prekážok obsadila Hynková Vesna 2 .miesto 11,52. Frianová Karolína 4. miesto  12,55.  Krajčová Nina 6. miesto 12,69.  Hatiarová Lucia 8. miesto 12,72. V behu na 60 metrov Krotáková Petra 4. miesto 8,93. Vrh guľou Vesna Hynková 2.miesto 8,65 m.

Dorastenky:   Bruňová Lenka 3. miesto 400m prekážky 1:17,65.  a oštep 2. miesto 32,95 m.   Haviarová Zuzana  4. miesto skok do výšky 135 cm a 5. miesto skok do diaľky 450 cm.  Androvičová Daniela disk 7. miesto  19,38 m. Králiková Romana 1. miesto skok do výšky 145 cm a 3. miesto 100m prekážky 17,73. Juniorka Králiková Lenka 1. miesto skok do výšky 150 cm.               

Atléti z centra voľného času razantne vkročili do  atletickej sezóny na dráhe účasťou na pretekoch družstiev v Banskej Bystrici a Dubnici nad Váhom. Mladšie žiačky sú na 3. mieste s počtom bodov 70 zásluhou Vesny Hynkovej,  ktorá získala dve 1. miesta v behu na 60 metrov prekážok 10,08 a vo vrhu guľou 9,42 . Petra Krotáková 2. miesto 60 metrov  8,72 s. Nina Krajčová 2. miesto 60 metrov prekážok 12,60. Ema Devečková 4. miesto 60 metrov 8,91. Alica Jochovičová 8. miesto  60 prekážok.Staršie žiačky s počtom bodov 61 bodov sú priebežne zatiaľ na 4. mieste, kde sa darilo Zuzane Haviarovej 1.miesto hod oštepom 26,43 a Vesna Hynkoveej  1. miesto vrh guľou 9,21 metrov. Monika Beťková obsadila 4. miesto na 800 metrov. Sára Valaštiaková 6. miesto 300 prekážok. Štafeta 4x60 metrov 7. miesto v zložení  Lucia Hatiarová Tatiana Bačová, Monika Beťková, Sára Valaštiaková. Dorastenky s počtom bodov 70 obsadili  4. miesto, bodovali Urbanovská Petra v skoku do výšky 2. miesto výkonom 140. Lenka Bruňová 4. miesto hod oštepom 34,00.  Daniela Androvičová 4.miesto 300 metrov prekážky 55,49. Zuzana Haviarová 4. miesto oštep 25,42. 

 

Halová sezóna 2016 :

Členovia krúžku atletiky z Centra voľného času sa zúčastnili kompletného halového programu organizovaného  Slovenským atletickým zväzom v Bratislavskej hale Elán.

 

Na majstrovstvách Slovenska dorasu skončila Romana Králiková na 5. miestev skoku do výšky. V behu na 60 metrov prekážok a v trojskoku zhodne na 7. mieste.V kategórii mladších žiačok Karolína Frianová v skoku do diaľky obsadila 7. miesto výkonom 418 cm a v juniorskej kategórii Lenka Králiková v skoku do výšky 8. miesto výkonom 150 cm. Na stredoslovenských halových majstrovstvách mladších žiačok a žiakov obsadili Karolína Frianová v skoku do diaľky 1. miesto, Nina Krajčová a Tomáš Revaj  zhoodne 3. miesto v behu na 60 metrov prekážok

 

Letná sezóna 2015 

tabulky výkonov CVCLM tabulky.doc (122368)

 
 

 

Halová sezóna 2015

Romana Králiková dvojnásobná majsterka Slovenska v kateg. starších žiačok v skoku do výšky a 60 metrov prekážok

 

Rekordy_LM.doc (35840)

 

Letná sezóna 2014

majstrovstvá Moskvy 1. miesto Gabriela Gajanová 1500metrov 
 
M SR dorastenky Dubnica:  3.miesto Gajanová Gabriela (400 metrov)
M SR juniorky Košice:     3. miesto Králiková Lenka (kladivo 4kg)
M SR viacboj žiačok Košice:  7.miesto Romana Králiková 
 
M SR dospelých nezúčastnili sme sa
 
M SR žiačok a žiakov N.Zámky:  
majsterka Slovenska Gabriela Gajanová 800 metrov, striebro 1500, 
5. miesto Lenka Ľubelanová sk. do výšky,
6. miesto Lenka Brunová hod oštepom,  
7. miesto Romanka Králiková 100 m. prek.

halová sezóna 2014

 

 

Letná a zimná  sezóna  2013

Zhodnotenie sezóny 2013

 v atletických tabuľkách najlepších výkonov v SR

starších a mladších žiakov za rok 2013:

 

1. miesto Gajanová Gabriela 800

1. miesto Gajanová Gabriela 600

1. miesto Králiková Romana výška (ml. žiačky)

1.miesto  Romana Ošková   žrď              

1.miesto   Ondrej Mráz        viacboj

1.miesto Ondrej Mráz          prekážky

2. miesto Gajanová Gabriela 1500

2. miesto Králiková Romana 200 prek.(ml. žiačky)

2.miesto Ondrej Mráz          prekážky

2. miesto Bruňová Lenka      oštep 500 gramov (ml. žiačky)

3. miesto Marek Mahdal       kriketka (ml. žiaci)

3.miesto Ondrej Mráz           diaľka

 

výsledky Vianočná latka 2013.doc (30208)

výsledky OK SŠ 2013.xls (49664)

Kópia - vysl_cezpolak_ok.xls (54272)

Výsledky OK atletika žiačky.xls (66048)

 

B.Bystrica súťaž družstiev staršie žiačky po III. kole .... .doc (38 kB)

 

 

 

Majstrovstvá Moskvy 1. miesto 800 a 1500 metrov - Gajanová

 

 

 

 

M SR dospelých Trnava  2. miesto Gajanová Gabriela 800 metrov

 po 12 rokoch opäť úspech na M SR atletických družstiev v kat. st. žiačok v Dubnici 5. miesto  L.Mikuláš

 

 

 

  • MSR žiakov a žiačok Košice:  Gajanová 2 zlaté , Ošková 1 zlatá, Mráz 1. zlatá a 2 strieborné

 

Halová sezóna 2013:

Gabriela Gajanová 2. miesto na M SR v hale na 800 metrov v kateg. žiačok aj dorasteniek, Martin Mráz majster Slovenska vo viacboji žiakov

 

SEZÓNA 2012

Vianočná latka 2012.doc (30 kB)

výsledky Vianočná latka 2011.doc (30 kB)

 

ROČNE TABULKY VYKONOV ATLETOV

ACK - tabuľky 2012.docx (33,1 kB)

ACK - tabulky 2011.docx (27,2 kB)AC Kriváň Liptovský Mikuláš

 

MEDAILISTI AC KRIVAN

ACK - MČSSR a med. SR.docx (31,1 kB)

 

 

WO-8L7WEZVAS2O0OOO8G48CCS08K

Kontakt

OkL

Nábr.Dr.A.Stodolu 1932 Liptovsky Mikuláš 03101

  • 6.4.2022. Z hlbokým zármutkom sme prijali správu že nás navždy opustil vo veku nedožitých 84 rokov, predseda združenia olympijských klubov Slovenskej republiky, brigádny generál vo výslužbe, Ivan Čierny. Mal rád Liptov a bol pravidelným účastníkom našich výročných členských schôdzí Olympijského klubu Liptova. Česť jeho pamiatke.

  • 25.1.2022 revízna komisia OK Liptova v zložení J.Sokol, F.Púčik, J.Bella skontrolovala finančný denník OK Liptova za rok 2021.

  • 4.11.2021 sme zaregistrovali na notárskom úrade v Liptovskom Mikuláši OK Liptova na príjem 2 percent v roku 2022.

  • 28.6. 2021 vykonala revízna komisia v zložení J.Sokol a J.Bella kontrolu finančných dokladov v sídle OKL.

  • január 2021 podali sme daňovému úradu v L.Mikuláši - účtovnú uzavierku a daňové priznanie

  • v mesiaci november 2020, predseda OKL registroval príjem 2 percent, spracoval a poslal vyúčtovanie na SOVŠ, OKL splnilo úlohy vyplývajúce z požiadaviek ZOK SR pre rok 2020.

  • 22.10.2020 Liptovský Mikuláš.  Včera večer nás opustil vo veku 86 rokov jeden zo zakladajúcich členov OK Liptova, majster športu v bežeckom lyžovaní, Michal Sabaka, tréner a funkcionár a organizátor  podujatí bežeckého lyžovania na Liptove. Česť jeho pamiatke.

  • 25.2. zasadne VV OKL

  • 13.1.2020 zasadala v sídle OKL revízna komisia OKL v zložení J.Sokol,F.Púčik,I.Bubelíny, hlavným bodom bola ročná uzavierka finačných prostriedkov.

  • Dňa 26.11.2019 sme sa rozlúčili na Vrbickom cintoríne v Liptovskom Mikuláši so zakladajúcou členkou Olympijského klubu Liptova - Magdou Hollou.

    Česť jej pamiatke.

  • 29-30.11.2019 sa v Martine uskutoční ZOK SR. Za OK Liptov sa ho zúčastnia predseda OKL PhDr.Roman Králik a člen VV OKL Marián Bystričan)
  • 13.11.2019 v sídle OKL zasadala hospodárska komisia OKL v zložení: pokladník Bubelíny, predseda OKL Králik a členovia VV OKL Pelach ,Maliňák. Programom stretnutia bolo spracovanie vyúčtovania grantu z mesta L.Mikuláš a vyúčtovanie dotácie pre SOaŠV.
  • 6.6.2019 v sídle OKL bude zasadať VV OKL a revízna komisia, hl. bod programu: príprava BOD a vyhodnotenie LBL.
  • Vo štvrtok 23.5.2019 sme sa v Dome smútku v Liptovskom Mikuláši rozlúčili s našim dlhoročným členo a v rokoch 1998 - 2004 aj predsedom Olympijského klubu Liptova Mgr.Milanom Mertošom. Lyžiar, plavec, telovýchovný pracovník, tréner, učiteľ telesnej výchovy zasvätil celý svoj život športu a Olympizmu. Česť jeho pamiatke. 
  • 15.4.2019 sa predseda OKL zúčastnil VZ ZOK SR v Čadci za prítomnosti prezidenta SOŠV p.Siekela.
  • 20.2.2019 zasadala revízna komisia OKL pod vedením J.Sokola a členov F.Púčeka a M.Mertoša.
  • 26.2.2019 v sídle OKL zasadne VV OKL a revízna komisia (hl. bod programu príprava členskej schôdze ktorá sa uskutoční predbežne12.3.2019).
  • 7.2.2019 na základe schválenej novej identity Slovenského olympijského a športového výboru sa zmenilo logo Olympijského klubu Liptova .
  • 11.12.2018 sa uskutočnil VV OKL a RK
  • 23-24.11.2018 sa zúčastníme ZOK SR v Michalovciach
  • 25.10.2018 sme sa rozlúčili vo veku nedožitých 86 rokov v L.Mikuláši so zakladajúcim členom olympijského klubu Liptova Ivanom Piačekom, nositeľom bronzového odznaku SOV za dlhoročné pôsobenie v KTK L.Mikuláš. Česť jeho pamiatke.
  • 28.9.2018 sme sa zúčastnili na vyhodnotení Olympijského dňa 2018 VÚC v Žiline.
  • 22.9.2018 sme sa zúčastnili 25.výročia založenia SOV v Bratislave.
  • 19.9.2018 o 13.30 hod. v L.Mikuláši sme sa naposledy rozlúčili s Mgr. Jozefom Podaným jedným zo zakladajúcich členov OKL. Česť jeho pamiatke.
  • 26.6.2018 v rámci behu Olympijského dňa v Liptovskom Mikuláši bude neformálne stretnutie členov OKL o 12.00 hod. na Nám. Osloboditeľov v múzeu Janka Kráľa s občerstvením
  • 17.5.2018 v sídle OKL zasadal VV OKL a revízna komisia, hlavným bodom bola príprava olympijského dňa 2018 v regióne Liptova
  • 11.5.2018 sme sa zúčastnili na slávnostnom otvorení 70. ročníka medzinárodného Tatranského slalomu 
  • výsledky LBL Bodice Pretek_2018_štartovky_a_vysledky.pdf (50349)
  • 25.4.2018 sme boli na ZŠ M.R.Martákovej v L.Mikuláši pri odovzdávaní ceny pre najlepšiu školu na Slovensku za OFDM v roku 2017
  • 21.4.2018 sa predseda OKL zúčastnil vlaného zhromaždenia združenia OK SR v Trenčíne
  • 6.2.2018 sa uskutočnila výročná členská schôdza OKL v Liptovskom Mikuláši o 16.00 hod. v Rotunde
  • 2.2.2018 sa uskutočnilo zasadnutie VV OKL
  • 2.2.2018 sa uskutočnilo zasadnutie revíznej komisie OKL
  • 15.12. 2017sa uskutoční VV OKL
  • 21.11.2017 predseda OKL zaregistroval OKL u notára JUDr.Ďuriša poberanie 2 percent v roku 2018
  • Dňa 20.11.2017 VV OKL  sa uskutočnilo v sídle OKL vyúčtovanie ekonomických podkladov pre SOV  s hospodárom p. Bubelínym
  • Dňa 13.4.2017 sa v sídle OKL uskutočnilo zasadnutie revíznej komisie a VV OKL.
  • Dňa 31.3 - 1.4. 2017 sa uskutočnilo celoslovenské zasadnutie združenia olympijských klubov Slovenskej republiky na ktorej sa zúčastnili za OKL predseda R.Králik a podpredseda M. Bystričan
  • 21.12.2016 sa uskutočnil VV OKL v L.Mikuláši
  •  (zápisnica je v archíve k nahliadnutiu)
  • 3.11. 2016 sa uskutočnil VV OKL  v L.Mikuláši (zápisnica je v archíve k nahliadnutiu)
  • 12.10.2016 sa v Žiline uskutočnil VV Združenia olympijských klubov SR za účasti predsedu OKL, prejednávala sa príprava zasadnutia SOV a ZOK SR
  • 11.10.2016 sa v sídle OKL uskutočnilo zasadnutie revíznej komisie v kompletnom zložení, prebehla kontrola predmetných vecí súvisiacich s činnosťou OKL

11.9.2016 Košice účasť predsedu na otvorení Európskeho týždňa športu ambasador francúzky futbalista Ch.Karembeou

 

23.6.2016 v Bratislave bolo ukončenie behu Olympijského dňa na Slovensku hlavní ambasadori boli Michal Martikán a Martina Moravcová, prítomní boli aj predseda OKL R.Králik a M.Pavkovčekovou 

3.5.02016 sa uskutočnil VV OKL v L.Mikuláši za účasti všetkých členov (zápisnica je uložená v archíve OKL) 

28.4. 2016 v Bratislave sa predseda OKL zúčastnil VV ZOK SR, na ktorom sa okrem iného prezentovala príprava štafety RIO 2016 na Liptove

8.3. sa v Bratislave na SOV zúžastnil VV ZOK SR predseda OKL

1.3. sa uskutočnila výročná členská schôdza OKL 

1.3.2016 sa usktoční výkonný výbor pred volebnou schôdzou OKL o 14.30 v Rotunde 

24.2.2016 sa uskutočnila revízna komisia v sídle OKL za prítomnosti J.Sokola, F.Púčika,I.Bubelínyho a Romana Králika

Zápisnica_Rev.kom._OKL 24.2.2016.doc (29,5 kB)

26.1.2016 predseda OKL sa zúčatnil VV ZOK v Bratislave

16.12. 2015 zasadal VV OKL v Ružomberku zápisnica - uznesenie VV 16.12. 2015.docx (72,6 kB)

2.12.2015 prebehne vyhodnotenie OFDM v Trnave za účasti člena RK OKL M.Mertoša

28.-29. 11.2015 bude zasadnutie ZOK SR v Košiciach s účasťou predsedu OKL 

 

 

Vo veku 81 rokov zomrel  po dlhej chorobe náš člen OKL niekdajší vodnoslalomársky reprezentant, tréner i funkcionár Vladimír Cibák.

 Vladimír Cibák patril do slávnej slovenskej vodnoslalomárskej dynastie a ako prvý Lipták vôbec sa mohol pochváliť medailami z majstrovstiev sveta.

V 50-tych rokoch získal striebro a dva bronzy v hliadke 3xK1. V individuálnej súťaži skončil na MS 1955 v Tacene ôsmy.

Po skončení športovej kariéry pôsobil dlhé roky ako tréner v Liptovskom Mikuláši i pri reprezentácii. Bol aj funkcionárom klubu i Slovenského zväzu kanoistiky na divokej vode.

Slovenský olympijský výbor ho ocenil plaketou pre osobnosti, ktoré svojou činnosťou výrazne prispievajú k rozvoju olympionizmu a športu. V roku 2011 ho uviedli do Siene slávy SZKDV.



 

12.6.2015 sa uskutočnílo  zasadnutie  výkonného výboru a revíznej  komisie

Olympijského klubu Liptova

 

17.2.2015 sa uskutočnila výročná členská schôdza Olympijského klubu Liptova v Liptoskom Mikuláši za účasti 45 členov, hodnotila sa činnosť za rok 2014 a prijal sa plán činnosti na rok 2015 zápisnica - uznesenie z členskej_schôdze_OKL_2015.docx (74392)

 

11.2.2015 zasadala revízna komisia OKL v L.Mikuláši (správa sa nachádza  v prílohách)

 

9.2.2015 sa v Spišskej Novej Vsi uskutoční vyhodnotenie Olympijských festivalov a odovzdanie cien fair play (ocenená bola MŠ Agátova L.Mikuláš)

25.11.2014 sme zaregistrovali OKL na notárskom úrade na príjem  2 percent z dane právnických a fyzickývh osôb za rok 2014

tlacivo-vyhlasenia-o-poukazani-2-percent-zo-zaplatenej-dane-fyzickej-osoby.rtf (102925)

 

v dňoch 28-29.11.2014 sa uskutočnilo Valné zhromaždenie združenia olympijských kluov SR v Žiline na ktorom VV OKL zastupovali p.Bystričan a p.Králik, bilancoval sa rok 2014 a pripravoval plán činnosti na rok 2015.

 

V stredu 19.11.2014 sa v Liptovskom Mikuláši stretli členovia VV OKL Marcela Paukovčeková, Jozef Daník, Roman Králik s pracovníkmi sekretariátu SOV, Vladimírom Mullerom a Ivanou Motolíkovou, ktorí boli na výjazdovom kontrolnom dni po jednotlivých kluboch na Slovensku. Zaujímali sa o problematiku činnosti OKL, čo sú naše silné stránky čo nás trápi, boli zvedaví na plán aktivít do roku 2015. Stretnutie hodnotili pozitívne a zaželali nám všetko dobré v ďalšej činnosti

 

V týchto dňoch nás opustil náš člen OKL

 Jozef Martinka, 

posledná rozlúčka sa uskutoční

 v pondelok 10.11.2014 o 13.00 

 v katolíckom kostole v Ružomberku.

Česť jeho pamiatke.

 

 

16.10. členovia výkonného výboru OKL 

Daník, Bubelíny, Bystričan, Králik 

sa v Martine zúčastnili na odhalení pamätníka olympionikov

ktorý odhaloval  Michal Martikán

 

3.10.2014   Deň chôdze Hore Váhom dolu Váhom:  3120 účastníkov ...členovia OKL zabezpečovali propagačné stanovište s banermi z histórie olympizmu

 

 

18-19.8.  zasadala revízna komisia OKL   Zápisnica z revíznej komisie OKL.doc (25600)

 

20.7.predseda OKL sa zúčastnil VV ZOK SR v S.Smokovci

 

13.6.2014 sa uskutočnil VV OKL v jeho sídle v L.Mikuláši

 

29.4. zasadnutie ZOK SR v B.Bystrici

 

22.4.2014  zasadal VV OKL v Olympia Caffe L.Mikuláš

 

11.4.2014 Bratislava:   preberanie ocenenia Vincenta Lafka ......za najlepší olympijský klub roku 2013

 

25.3. 2014  študenti Gymnázia M.M.Hodžu pod vedením Mgr. Dagmar Dzuroškovej zvíťazili na krajskej vedomostnej súťaži o olympizme stredných škôl a postúpili na celoslovenské finále do Bratislavy 4.6.2014  kde obsadili 3. miesto

 

18.3. predseda OKL sa zúčastnil VV ZOK SR v Bratislave

 

I. Výkonný výbor OKL sa uskutočnil 7.januára 2014 v L.Mikuláši vo Vrbici 

 

NITRA (mot) – Tohtoročná vedomostná súťaž o olympizme pre vysokoškolákov sa uskutočnila 19. novembra na Fakulte stredoeurópskych štúdií a Pedagogickej fakulte Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre. Súťažilo v nej deväť družstiev z ôsmich vysokých škôl.  Na druhom mieste skončilo družstvo Akadémie ozbrojených síl v Liptovskom Mikuláši (Martin Hanulík, Oliver Košiba, Michal Kočiš). Blahoželáme.

 

4.-5. 11.2013 sa uskutočnilo VV ZOK SR a vyhlásenie OFDM v Starom Smokovc za účasti predsedu OKL Romana Králika

 

IV. Výkonný výbor OKL sa uskutočnil 10.9.2013 v sídle OKL

 

9.9.2013 predseda OKL sa zúčastnil výkonného výboru združenia olymp. klubov (ZOK) SR v Bratislave

 

III. Výkonný výbor OKL sa uskutočnil 11.6.2013 v sídle OKL o 15.00 hod.

II. Výkonný výbor  OKL  sa uskutoční 9.4.2013 v sídle OKL  o 15.00 hod.

Tlačivo na darovanie  2 percent z dane   tlacivo-vyhlasenia-o-poukazani-2-percent-zo-zaplatenej-dane-fyzickej-osoby.rtf (93,3 kB)

Olympijský klub Liptova skončil na 6. mieste v celoslovenskom hodnotení olympijských klubov v SR za rok 2012, 

27 a 28. októbra 2012 sa uskutočnilo  v Liptovskom Mikuláši zasadnutie Združenia olympijských klubov Slovenskej repubiky

27.4. 2012 sa v L.Mikuláši uskutočnila volebná členská schôdza OKL, predsedom OKL sa stal PhDr.Roman Králik

tlacivo-vyhlasenia-o-poukazani-2-percent-zo-zaplatenej-dane-fyzickej-osoby.pdf (29,2 kB) tlacivo-vyhlasenia-o-poukazani-2-percent-zo-zaplatenej-dane-fyzickej-osoby.pdf (29,2 kB)

Výkonný výbor OKL

11.9. 2012 sa uskutočnil VV OKL na adrese klubu o 15.30 hod.

10.4. 2012 sa v sídle OKL uskutočnil VV OKL, zápisnica je  vľavo hore    

22. 2. 2012 sa v sídle OKL uskutočnil VV OKL, zápisnica je  vľavo hore.

16. 12. 2011 sa  v Rotunde v Liptovskom Mikuláši uskutočnil VV OKL: body prerokovania, informácia o činnosti OKL, plán podujatí na rok 2012, odovzdávanie

1.12.2011 bol Olympijský klub Liptova zaregistrovaní na príjem 2 percent z dané fyzických osôb.ocenení jubilantom (zápis klik na menu vľavo hore)

sa uskutočnil 11.októbra 2011 v Rotunde v Liptovskom Mikuláši: body prerokovania, informácia o činnosti OKL, plán podjatí na november december, odovzdávanie ocenení jubilantom

sa uskutočnil 1. júla 2011 v mieste sídla klubu OKL: body prerokovania, príprava medzinárodného olympijského tábora mládeže a odovzdávanie ocenenia cien fair play SOV v L.Mikuláši 9.7.2011.

OFDMS - v CVČ L.Mikuláš 8. júna 2011 účasť 50 deti predškolského veku - víťazná škôlka - Bublinka Ul.čs. brigády L.Mikuláš

 OFDMS - na ZŠ M.R.Martákovej L.Mikuláš sa uskutočnlo dňa 30 a 31. mája 2011 zúčastnilo sa na nej 400 detí, podujatie organizovala členka OKL Mgr. Božka Mikulášová, prítomní na odovzdávaní boli Roman Králik a Ivan Bubelíny členovia VV OKL

Dňa 3.mája 2011 členovia Olympijského klubu - Liptova organizovali atletické podujatie pre deti KINDERIÁDA 2011účasť 32 základných škôl (240 pretekárov) z celého žilinského kraja,toto pekné športové atletické podujatie pre deti 1. stupňa ZŠ v rámci rozvoja ašírenia myšlienok olympizmu  podporila svojou účasťou aj  olympijská víťazka Elena Kaliská. (FOTO  dole)

16. apríla 2011 v Bratislave na VZ SOV ocenia navrhnutých členov OKL Jerguša Baču,Juraja Ontku,Ivetu Bielikovú,Gabrielu Zamiškovú, kruhmy SOV a odznakom SOV Ivana Bubelínyho. Srdečne Blahoželáme

 

 

 

 

lllllllllllllllll

 

llllllllllllllllllll